• Новак
FULZTEY 50 Компјутери 3D Акрилик Матирано Врежана Лак на Ноктите накит Пеперутка Ноктите Уметност Шарм 10 Бои Мат Помине Уметност Декорација Смола Мини Пеперутки Шарм за

FULZTEY 50 Компјутери 3D Акрилик Матирано Врежана Лак на Ноктите накит Пеперутка Ноктите Уметност Шарм 10 Бои

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се Применуваат Лепак На Површината На Ноктите 3. - - - Што Заслужуваат Да поседува Исклучителна Акрилик Аурора Срцето Pendant- - - - - да се Создаде Свој Стил На Ноктите И Подобрување На Убавината На Ноктите - - -Аурора Срцето Помине Украси За Поединци И Ноктите Салони- Материјал : Акрил И Синтетичка Смола Материјал Количина : 54 КОМПЈУТЕРИ Боја : 9 Различни Бои Сметководствена : Опремен Со Кутија, Лесен За складирање И за Носење, Преносни Доволно, Погоден За Патување И Перформанси Инструкции 1.Имајте На 3d Ефект И да се Направи Вашите Нокти Повеќе Око-Фаќање И Убава.★3d Помине Уметност★ 3 D Акрилик Аурора Срцето Помине Уметност Шарм Вклучуваат 54 КОМПЈУТЕРИ, Содржат 9 Различни Бои, 6 ПАРЧИЊА Од Секоја Боја, Можете Да Изберете Различни Бои На Овие Аурора Срце за Нокти, за Да Декорирате Вашиот Ноктите, Мешан Дизајн Акрилик 3 D Помине Уметност Додатоци Ноктите Салон Diy Помине Уметност Техники Да се Направи Вашите Нокти Повеќе Блескави И Шармантна. Заврши Она Што Сакате Да Се Добие Аурора Срцето Ефект Забелешка : Може Да Постојат Мали Разлики Во Боите Се Должи На Различните Екрани. Стави Оваа 3 D Срцето Помине Уметност На Вашите Нокти Со помош на пинцета 4.Шармот На Аурора Срцето Нокти Може Да Биде Дадена Како Подарок За Жена, Девојка, Мајка, Роднини И Пријатели., Се Многу Погоден За Користење Вашата Имагинација Да Се Создаде Убава Декорација, И Да Уживате Во Diy Занаети Со Вашите Деца. ★Исклучителна Подароци★ Уживате Во Забавата На Дизајнирање На Различни Стилови На Ноктите Уметност Со Пријатели Или Себе Си, Модерен Дизајн, Случаен Појавување, Погоден За Различни Сцени.На Додатоците Се Мали, Ве Молиме Да Се Биде Внимателен Да Не Се Голта Од Страна На Децата. Чистење На Површината На Ноктите 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат