• Новак
FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски Дома Декор,Провизии Организација и Складирање ?

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички храна-безбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за складирање на жита, но тие се, исто така, совршен за чување на чај, кафеав шеќер, ориз, житарки, тестенини, кафе, масло, па дури и храна за миленичиња.ХЕРМЕТИЧКИ : Нерѓосувачки челик со капак, сите-коло заштита, добра запечатување.ПРОЗОРЕЦОТ : Види-преку јасна windows направете го тоа лесно за да ја видите содржината и проверете ја понудата нивоа за надополнување.Еколошки : Тоа е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик,дебела и многу здрав,материјалот е здрава, не-токсични и е добро за човекот.ХРАНА БЕЗБЕДНО : Декоративни, безбедни за храна, совршен за кујна контра блузи да ги зачувате вашите потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72