• Новак
Honganda Тренди Дете Деца Бебе Девојка Облека Без Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица+ Шорцеви Летна Облека

Honganda Тренди Дете Деца Бебе Девојка Облека Без Ракави Резервоарот Врвот Т-Маица+ Шорцеви Летна Облека

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Материјал : Памук помеша, неколку стилови за да изберете, Сите се стилски и модерен.Карактеристики : без Ракави вест резервоарот врвот со лисја и фламинго печати кошула, портокал шорцеви со појас оркестарот.Модата Облека : Битник лето облека постави за деца девојче, девојче основните облека за летото носат.Прилики : Совршен за роденден облека, фотографирање пука, повик за секојдневно носење, плажа носат, партија или други прилики.Големина : Одговара за младата деца деца мало девојче од 2-7 Години, одлична за близнаци бебе, малку сестра и постара сестра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат