• Новак
GemAbyss Монистра Скапоцен Камен 925 Sterling Silver Rosary Златен Синџир Rutile Фацетирани Монистра Жица Завиткан 3.мм По Нога Код-MVG-20045

GemAbyss Монистра Скапоцен Камен 925 Sterling Silver Rosary Златен Синџир Rutile Фацетирани Монистра Жица Завиткан

DEN 3011.76

Достапност
Достапно за нарачка

Gem Abyss МОНИСТРА скапоцен камен 925 Sterling Silver Rosary Златен Синџир Rutile Фацетирани Монистра Жица Завиткан 3.мм По Нога.Скапоцен Камен Titel - 925 Sterling Silver Rosary Златен Синџир Rutile Фацетирани Монистра Жица Завиткан 3.мм По Нога.Yes (да).Јас не прифаќаме големо или трговија на големо и наредби за секој скапоцен камен во било кој облик и големина на кои ќе добиете најдобри големопродажните цени!Оттука можете да ме контактирате со вашиот барање на големо или трговија на големо цел.Јас ќе бидам среќен да се исполни вашата нарачка.Јас секогаш користете добри пластични кутии и меур заврши за пакување како да се обезбеди и заштита на секоја ставка и да се избегне било кршење.Така, Ако би сакал да се испрати било пакет за вашите најблиски со Подарок Завиткување тогаш вие само треба да оставите белешка вашата нарачка и ќе Подарок Завиткајте ги и брод.Сите скапоцен камен фацетирани rondelle за изработка на накит, украс или колекција цели.Идеален за jewelers, дизајнери, хобисти, crafters, собирачи и тинејџери деца (како beading проектот).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за �

DEN 358.80