• Новак
Holdwell 3 Позиција Еден Затворен Toggle Switch Микро Прекинувачи 1NT1-7 13037 Компатибилен со Genie Лифт S-60 S-65 S-100 S-105 Z-34/22 Z-45/22

Holdwell 3 Позиција Еден Затворен Toggle Switch Микро Прекинувачи 1NT1-7 13037 Компатибилен со Genie Лифт S-60

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дел број : 1 NT1-7. Другиот дел број : 13037 13037-SGT.Модел : S-60 S-65 S-100 S-105 Z-34/22 Z-45/22. Тоа е за замена, а не оригиналниот дел.Но, тоа може да работи добро за вас.Примена : Genie Лифт S-60 S-65 S-100 S-105 Z-34/22 Z-45/22.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат