• Новак
Гроздобер автомобил-механичар Ткаенина Половина Лицето Маска Устата Маски со Earmuffs Анти Прашина Анти Haze Windproof Маска

Гроздобер автомобил-механичар Ткаенина Половина Лицето Маска Устата Маски со Earmuffs Анти Прашина Анти Haze

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Маска, Ве Молиме Помогнете Ни Светне Пет Ѕвезди.Исклучителна Детали, Contoured На Нос, Не Спарно И Поудобно, Дише.Свитлива И Лесно Да се Носат, Погоден За Секого е Секојдневна Употреба.Нашите Производи Обично Се Доставени Околу 7-10 Дена, Можеби Побрзо, Ве Молиме Да Бидете Трпеливи.Ова Е Рециклираат Маска Што Може Да Се Чисти И Не Е Лесно Да Се Деформирани, Повеќе Поекономична Од Расположливиот Маски.Широко се Користи£ºChoose Една Или Повеќе Од Вашите Омилени врз Основа На Вашиот Секојдневен Стил Или Лични Преференции.3 X 7 Инчи / 11 X 18 Cm.Нашата Уста Маска Секогаш Ви Помага Да Се Спротивстави На Прашина И Честички Од Воздухот.Маски Се Погодни За Велосипедизам, Пешачење, Градинарство, Косење, Болници, Метрото И Сл.Големина 18 Х 11 См / 4.Мека И Дише Чувство : 100% Светлина И Полиестер Влакна Материјал, Материјалот Е Исклучителна И Мазна, кои Ви Даваат Бебе-како Кожата-friendly Допир, Добро Брзо сушење И Влага Апсорпција, Така Што Ткаенината Не се Држи До Кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат