• Новак
Неблагодарна Работа Ремени Во Светот Vibelife V815 Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

Неблагодарна Работа Ремени Во Светот Vibelife V815 Неблагодарна Работа Појас + Бесплатно Силиконското Масло

DEN 9576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се препорачува просечната употреба до 1 час дневно, 3-5 пати неделно.Конструиран со или СТАНДАРД 1-PLY, ПРЕМИЈА 2-PLY и ЦЕЛОСНА КОМЕРЦИЈАЛНА квалитет, неблагодарна Работа Ремени во Светот одење појаси се совршени за двете комерцијални и станбени трчање.Овие може исто така да се нарече работи ремени, неблагодарна работа подвижна лента, неблагодарна Работа чекори појас, неблагодарна работа џогирање појас, неблагодарна Работа Работи Појас итн.Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.Се препорачува просек за користење до 3 часа дневно, од 3-7 пати неделно.Неблагодарна работа Ремени во Светски рамки е една од најголемите stockists од прифатлива замена неблагодарна работа работи ремени во светот, со илјадници лесно достапни домашни и комерцијални ремени и стотици различни стандардна големина неблагодарна работа душеци.Се препорачува просек користењето 6 – 12 часа на ден.Неблагодарна работа Појас Информации Тип : Стандард 1-Ply, Премија 2-Ply, Комерцијални 2-Ply Профил : Топче за Голф Шема Врвот Боја : Црна Дното Боја : Бела/Сребрена Подмачкување : Силикони или Восок од Главните Карактеристики : Не се Водат Не Работ Навивам Издолжување на 1% Трајно Анти-статички Висока Потпора Врвот Површината Ниско ниво на Бучава Ниска Триење Висока Флексибилност Многу Прифатлива Брзо Delivery Difference Помеѓу Појас Grades Difference помеѓу Стандард 1-ply, Премија 2-ply и Комерцијални 2-ply неблагодарна Работа Замена Појаси : Стандард 1-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 1.Премиум 2-ply неблагодарна Работа Замена Појас е 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40