• Новак
UAC Универзална клима уред, да 4724C A/C Поправка Алатка

UAC Универзална клима уред, да 4724C A/C Поправка Алатка

DEN 1429.20

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Полнење Црево.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Максимална ефикасност за ладење.Производот е поддржана од страна на водечка индустрија на гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZYSWP Ретро Дрвена Кутија Десктоп Украс Богатство Градите Гем Гроздобер Складирање Кутија Keepsake Случај Партијата

На antiquely дизајниран дрвена кутија е идеален за декоративни и фенси чување на сите видови на лични богатс

DEN 4297.20

Интелигентни Температура Контролер, се Згусне Термостат со Сензор LED Дигитални Автоматски Температура Контролер

Поставување на температурата на почеток е прикажан на левата страна на жолта Дигитални цевка.1 инчен Те�

DEN 1104.00

Простор Планета Ракета Персоналните Чување на Кутии Кошеви Коцки Организатор со Рачка за Полици Плакарот Расадник

Лесен За Чистење : Кошеви се лесни за чистење, бришење прашина бришење прашина кошница со мека сува крпа

DEN 431.76