• Новак
Зелен Кромид Снабдување Кристал Oleophobic Екран Заштитник за Google Nexus 5 - 2 Пакет - Мало Пакување - Oleophobic

Зелен Кромид Снабдување Кристал Oleophobic Екран Заштитник за Google Nexus 5 - 2 Пакет - Мало Пакување - Oleophobic

DEN 2083.20

Достапност
Достапно за нарачка

Додава супер-ефективна oleophobic слој.Остри и живописни кристално јасна заврши, Тенок филм е екран на допир компатибилни.Зголемена заштита од гребнатини и smudges.Отстранлив, еднократно, и остатоци-слободни.Комплет вклучува две екран заштитници, еден прашина-изолација на состојба и еден висок квалитет микро-влакна текстил.Оваа подобрена oleophobic слој е крајната завршница за Екран Заштитници од Зелен Кромид Снабдување.Тоа се противи на приврзаност и изгледот на нафтата на екранот.Што се преведува помалку smudges, помалку отпечатоци од прсти, и многу полесно чистење.Заштитник има остар и жив кристал заврши која ја надополнува вашиот уред екран совршено и обезбедува максимална јасност.Заштитник користи силиконски лепак за безбедна, остатоци слободни прилог, и тоа може да биде лесно отстранети и reapplied ако е потребно.Покрај еден екран заштитници, имаме, исто така, вклучена микро-влакна ткаенина за чистење за да помогне да се подготват вашиот екран за инсталација и имаат во-длабочината на видео туторијал на располагање да ви прошетка низ инсталација и проблеми-снимање.На Екранот Заштитник е многу тенок, па тоа е целосно компатибилен со capacitive екран на допир и многу случаи и додатоци за вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZYSWP Ретро Дрвена Кутија Десктоп Украс Богатство Градите Гем Гроздобер Складирање Кутија Keepsake Случај Партијата

На antiquely дизајниран дрвена кутија е идеален за декоративни и фенси чување на сите видови на лични богатс

DEN 4297.20

Простор Планета Ракета Персоналните Чување на Кутии Кошеви Коцки Организатор со Рачка за Полици Плакарот Расадник

Лесен За Чистење : Кошеви се лесни за чистење, бришење прашина бришење прашина кошница со мека сува крпа

DEN 431.76