• Новак
Круг Велосипед Багажник, 37W x 33-1/2H, 2 Велосипед Капацитет, Прирабница Планината (Црна)

Круг Велосипед Багажник, 37W x 33-1/2H, 2 Велосипед Капацитет, Прирабница Планината (Црна)

DEN 5047.20

Достапност
Достапно за нарачка

Сигурно има до две велосипеди.Прирабница планината основна плоча овозможува кат anchoring.Идеално за спортски области и паркови со постоечки цемент површината.Едно парче решетката е лесно да се инсталира.Сигурно има до две велосипеди.Сите заварени, 10-мерач челик изградени решетката има велосипеди исправено и се идеални за спортски области и паркови со постоечки цемент површината.Карактеристики круг, модерен дизајн, за едноставност и безбедност.Едно парче решетката е лесно да се инсталира.Сигурно има до две велосипеди.Unassembled.Мерки 37" x 33-1/2"., Број на 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TOPBATHY Туш Завеса Прачки Метал Мулти-Функција Телескопски Бар Прилагодливи Завеса Прачка за Бања, Кујна Гардероба

Вграденво пролет со висока еластичност може да понуди доволно тензија и поддршка за род.Едноставно пре�

DEN 227.76