• Новак
Месо Шредер Канџи - Скара Сечење Гранки за Месо Ракување, Резба, Влечење - 2 Парче BBQ Мечка Канџи за Говедско месо, Живина, Риба, и многу Повеќе!

Месо Шредер Канџи - Скара Сечење Гранки за Месо Ракување, Резба, Влечење - 2 Парче BBQ Мечка Канџи за Говедско

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Месо Шредер Канџи - Еден инструмент со многу намени : уништи, ракување, издлаби, се повлече, се сече, лифт, фрли и повеќе!.СКАРА Месо Предниците - BPA free, топлина отпорна пластика кои секогаш останува остра.Мечка Канџи - Држи до 25lbs!.Скара Шепи - машина за миење Садови безбедно за лесно чистење-up.Ноктот Управувачот - Работи одлично на говедско месо, живина и риба.Исто така, одличен за одржување на цела лубеница во место додека сте парче!.Додатоци од страна на Камерон Производи Човек Ноктот е еден инструмент со многу намени.Тоа може да зафат, лифт, делите и фрли.Контрола & подигнете го вашиот тешки печено вади од рерна или исклучување на скара.Разделувајте влечат свинско или пилешко лесно.Фрли вашиот салати.Човекот Ноктот е направен од голема топлина храна одделение BPA free полимер.Совети се остри и тешки доволно за лесно да се одржи 25lb.турција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полначот Черепот се Зголеми Печати Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија

(Бара изборен QC3.1 А), 9 V / 1 A (максимум 9 V / 1.0 ѕид полнач за брзо полнење).Брзо полнење до 10 W во основа може да

DEN 599.52