• Новак
Под Кабинет Хартија се Тркалаат Носителот, Кујна Крпа Закачалка Рек Бар, Кабинет се Тркалаат Хартиена Крпа Носителот Партал Виси Носителот Бања Организатор Полица

Под Кабинет Хартија се Тркалаат Носителот, Кујна Крпа Закачалка Рек Бар, Кабинет се Тркалаат Хартиена Крпа

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

1. Не-означување паста, имајќи 3 KG. 2. Може да се сместат кујна ролна хартија, крпи, ракавици, итн. 3. Анти-капка barb дизајн, џем книжно марамче цевка, не на лизгање при користење. 4. 180-степен подвижен пол може да се чуваат кога не е во употреба и не заземаат простор. 5. Одржувајте растојание од ѕидот, и не допирајте ја мазна и влажни ѕидови. 1. Не-означување паста, имајќи 3 KG2. Може да се сместат кујна ролна хартија, крпи, ракавици, итн.3. Анти-капка barb дизајн, џем книжно марамче цевка, не се лизгаат кога using4. 180-степен подвижен пол може да се чуваат кога не е во употреба и не заземаат простор.5. Одржувајте растојание од ѕидот, и не допирајте ја мазна и влажни ѕидови.

Спецификацијата

Material:
ABS
Size:
Small
Color:
White,Gray,Transparent
Notice:
1.Due to the different monitor and light effect, the actual color may be a slightly different from the picture color. :
2.Please allow 1-3cm differs due to manual measurement. :
Include:
Choice 1:
1 x Paper Roll Holder :
Choice 2:
1x Hook :

Со стоката дадена додека купуваат

Полначот Черепот се Зголеми Печати Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија

(Бара изборен QC3.1 А), 9 V / 1 A (максимум 9 V / 1.0 ѕид полнач за брзо полнење).Брзо полнење до 10 W во основа може да

DEN 599.52

Tanke Мобилен Телефон Засилувач Преносни Виткање Екранот HD Акрилни Леќа Мобилен Телефон Екран Видео Зголемувачот

Може да зумирате паметен телефон екран, ќе се ублажат непријатност и визуелна замор предизвикан од фоку

DEN 303.36

Мрзливост Спиење Тропски Чување на Кутии за Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 1533.60