• Новак
ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација Алатка Автомобил Измена Одговара за LS1 LS2(Црна)

ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација

DEN 580.56

Достапност
Достапно за нарачка

Simpe Инсталација Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар или приклучок клуч во левата или десната страна на алатката, и pry надолу за да се компресира на пролет. Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар или приклучок клуч во левата или десната страна на алатката, и pry надолу за да се компресира на пролет.

Спецификацијата

Condition:
100% brand new
Item Type:
LS valve spring compressor tool
Material:
Aluminum alloy
Optional Color:
Blue, black
Fitment:
Fit for intake and exhaust valves of La Cathedral port cylinder heads
Package List:
1 x Valvespring Compressor and Installation Tool(With 2 Installation Screws) :

Со стоката дадена додека купуваат

Tanke Мобилен Телефон Засилувач Преносни Виткање Екранот HD Акрилни Леќа Мобилен Телефон Екран Видео Зголемувачот

Може да зумирате паметен телефон екран, ќе се ублажат непријатност и визуелна замор предизвикан од фоку

DEN 303.36

Симпатична Еднорог 52 Складирање Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе

На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, п

DEN 671.52