• Новак
Отворен / Затворен, Продавница Вратата Знак - Црвена и Бела боја, Врежани, Реверзибилна, Двојно Двострано, виси знак

Отворен / Затворен, Продавница Вратата Знак - Црвена и Бела боја, Врежани, Реверзибилна, Двојно Двострано,

DEN 458.40

Достапност
Достапно за нарачка

☕ РЕВЕРЗИБИЛНА ЗНАК - 'Дојде Во сме open', 'Жал ми е Што Се Затворени' (Двојно Еднострано). ☕ СТИЛСКИ ПЛАКЕТА - Идеален за продавници, кафулиња, ресторани, канцеларии, барови. ☕ ЦРНО - БЕЛО- Стилски ретро врежани знак. ☕ МЕРЕЊЕ - 6" широк x 3.5 висока. ☕ ВЕЖБА ДУПКИ - За бесење (0.1"), добиени со twine.Модерен, стилски и современи "Отворен Затворен' знак, идеален за Идеален за продавници, кафулиња, ресторани, канцеларии, барови.Врежани и реверзибилна, едната гласи : "Дојде Во сме Отворени" и други гласи : "Жал ми е Што Се Затворени".Црвени и бели, задебелени букви, око-фаќање, се издвојува.МЕРЕЊЕ - 6" широк x 3.5 висока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Antetek 收音机迷你双波段AM/FM收音机插卡便携老人可充电播放器小音箱Radio Мини Двојна Бенд AM/FM Радио Plug-in Картичка Преносни Стари лица

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 969.60

TOPBATHY Туш Завеса Прачки Метал Мулти-Функција Телескопски Бар Прилагодливи Завеса Прачка за Бања, Кујна Гардероба

Вграденво пролет со висока еластичност може да понуди доволно тензија и поддршка за род.Едноставно пре�

DEN 227.76

ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација

Simpe Инсталација Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар ил�

DEN 580.56