• Новак
Q30S Етикета Произведувач на Машина со 3 Rols [3/8 x1 1/2] Етикета Лента, Етикета на Одлуки за Телефонот&Подлога, One-Touch Печати, Лесен за Употреба Дома Канцеларија Организациј?

Q30S Етикета Произведувач на Машина со 3 Rols [3/8 x1 1/2] Етикета Лента, Етикета на Одлуки за Телефонот&Подлога,

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Безжична Етикета на Одлуки】Q30 S е bluetooth преносни inkless етикета машина, која може да се печати конвенционалните умре-намалување на етикети со црни карактери на бела позадина, како и транспарентен умре-намалување на етикети. 【Моќни Функции】Q30 S поддржува печатење на 6-15mm етикета лента, компатибилен со IOS и Android мобилни телефони и таблет уреди, донесува податоци cloud технологија, CL5+ ниво на заштита на приватноста, и е повеќе увери и побезбедно. 【Да биде Дизајнер】На печатење господар апликација е вграден во креативни модели, текст, бар-кодови, граници, и графика.Постојат повеќе од 50 шаблони и повеќе од 500 икони, која може целосно да ги задоволи вашиот дизајн хоби. 【Заштедите Повеќе Пари】надградена нова верзија на етикетирање машина да го користите Типот-C plug-in или да користите 4 ААА батерии.Сега можете да печатите насекаде.На inkless печатач спасува $0.6 по етикетата печатени, што е за 30% помала од D30 печатач. 【Производ Параметар】во Споредба со D30 етикета машина, големината на Q30 S е само 82x82x32mm, што е за 20% намалување во вкупниот обем.Во однос на тежината, на Q30 S е само половина од својата тежина!Исто 203 DPI е повеќе преносни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMGFGFMG VR Слушалки Виртуелната Реалност Очила за 3D Виртуелна Реалност Очила, Контролер, Прилагодлив Виртуелната

0" )екран, Бидете сигурни дека вашиот телефон големина пред да ги купите; Ова VR слушалки ќе биде забавно з�

DEN 5828.64

Tanke Мобилен Телефон Засилувач Преносни Виткање Екранот HD Акрилни Леќа Мобилен Телефон Екран Видео Зголемувачот

Може да зумирате паметен телефон екран, ќе се ублажат непријатност и визуелна замор предизвикан од фоку

DEN 303.36