• Новак
Пакет – 2 Предмети: 32.8 ft RGB LED Лента Lights & 30ft RGB LED Лента, Светлата, што се Користи за Спалната соба, Кујна, Дома, ТВ и Партија

Пакет – 2 Предмети: 32.8 ft RGB LED Лента Lights & 30ft RGB LED Лента, Светлата, што се Користи за Спалната

DEN 2198.40

Достапност
Достапно за нарачка

Она што Ќе Добиете : 32.8 ft RGB LED лента светла со далечинскиот управувач и 30ft RGB LED лента светла со далечинскиот управувач.Бојата се Менува : Со 20 основни бои, 6 DIY бои и 8 лесни начини, можете да изберете различни бои и режими во различни сцени.Светлината е прилагодлив од 10% до 100% .Заштеда на енергија!.Силна 3 M Леплива Лента : Ние ги користиме професионално и посилни 3 M лепило.Со моќна stickiness, вие не се грижите за стриптиз паѓа проблем.Широко се Користи во Дресот на Светла : LE RGB LED лента, светлата можат да се користат за вашите соби,кревет соба,трпезарија,кујна,биро кабинет и елката,Особено погоден за одмор партии,како Божиќ,ноќта на Вештерките,и повеќе.Грижете се-Бесплатно Гаранција : LE led лента, светлата за поддршка на 2-Годишно Warrany.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа. 32.8 ft RGB LED Лента Lights & 30ft RGB LED Лента, Светлата, што се Користи за Спалната соба, Кујна, Дома, ТВ и Партија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Еднорог 52 Складирање Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе

На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, п

DEN 671.52

FMGFGFMG VR Слушалки Виртуелната Реалност Очила за 3D Виртуелна Реалност Очила, Контролер, Прилагодлив Виртуелната

0" )екран, Бидете сигурни дека вашиот телефон големина пред да ги купите; Ова VR слушалки ќе биде забавно з�

DEN 5828.64

TOPBATHY Туш Завеса Прачки Метал Мулти-Функција Телескопски Бар Прилагодливи Завеса Прачка за Бања, Кујна Гардероба

Вграденво пролет со висока еластичност може да понуди доволно тензија и поддршка за род.Едноставно пре�

DEN 227.76

Полначот Черепот се Зголеми Печати Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија

(Бара изборен QC3.1 А), 9 V / 1 A (максимум 9 V / 1.0 ѕид полнач за брзо полнење).Брзо полнење до 10 W во основа може да

DEN 599.52

ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација

Simpe Инсталација Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар ил�

DEN 580.56

Antetek 收音机迷你双波段AM/FM收音机插卡便携老人可充电播放器小音箱Radio Мини Двојна Бенд AM/FM Радио Plug-in Картичка Преносни Стари лица

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 969.60