• Новак
wxgj 25 компјутери Вежба Малку Сет за Метал Дрво 1-13mm со Складирање Кутија Моќ Алатки Додатоци за Дупчење Битна Алатка за ПОЛНЕЊЕ

wxgj 25 компјутери Вежба Малку Сет за Метал Дрво 1-13mm со Складирање Кутија Моќ Алатки Додатоци за Дупчење

DEN 6829.92

Достапност
Достапно за нарачка

Вежба Малку Материјал : ХСС.Долго - траен работен капацитет.Напредни 118 степен сплит точка агол.Краток длето работ намалени за дупчење отпор.Битови дојде во тешки метални за чување.Вежба Малку Материјал : ХСС.Долго - траен работен капацитет.Напредни 118 степен сплит точка агол.Краток длето работ намалени за дупчење отпор.Битови дојде во тешки метални за чување.Погоден за дупчење на челик, од леано железо, не обоени метали, легирани и не-легирани material Sizes : 1mm / 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm / 3мм / 3.5 mm / 4mm / 4.5 мм / 5mm / 5.5 мм / 6mm / 6.5 mm / 7mm / 7.5 mm / 8мм / 8.5 mm / 9mm / 9.5 mm / 10мм / 10.5 mm / 11mm / 11.5 mm / 12mm / 12.5 mm / 13mm Пакетот Вклучува : 1 x 25 Парче ХСС Пресврт Вежба Малку Set Look внимателно на димензиите на алатката да се најде правилната алатка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YUMEIGE-Пеглање Одбори Ѕид-Монтирани Пеглање Одбор,Одредување на Ѕид Плоча паѓачкото со Топлина Отпорни Маска,Кревајќи

Намалување на свиткување, што е повеќе стабилен кога правите на работа.Топлина Отпорни Cover The количка за

DEN 724.80

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80