• Новак
Taidda Велосипед Центар Адаптер, Велосипед Центар За Конверзија Адаптер Легура Велосипед Центар За Конверзија Адаптер 10015 Да 11015 14212 Да 14812 Велосипед Accessory2#

Taidda Велосипед Центар Адаптер, Велосипед Центар За Конверзија Адаптер Легура Велосипед Центар За Конверзија

DEN 268.56

Достапност
Достапно за нарачка

Со Овој Адаптери, Можете Да го Промените 100*15 Mm Пред Нивната Во 110*15 Mm, И 142*12 Mm Задните Центар Во 148*12 Mm.Изработен Од Квалитетни Материјали, Со Голема Сила, Anti Rust, Non Deformation И Издржливи.Cnc Machining Ја Прави Мазна И Може Да Ја Спречи Триење Штета.Доаѓа Со Неопходен Прибор, Лесен За Инсталација И Употреба.Корисен Додаток За Велосипед Љубовници За Да Diy Велосипед.Изработен Од Квалитетни Материјали, Со Голема Сила, Antirust, Nondeformation И Издржливи.Cnc Machining Ја Прави Мазна И Може Да Ја Спречи Триење Штета.Со Овој Адаптери, Можете Да го Промените 100*15 Mm Пред Нивната Во 110*15 Mm, И 142*12 Mm Задните Центар Во 148*12 Mm.Доаѓа Со Неопходен Прибор, Лесен За Инсталација И Употреба.Корисен Додаток За Велосипед Љубовници За Да Diy Велосипед.

Спецификацијата

Material:
Aluminium Alloy
Color:
Shown As Picture
Options:
1#For Front ; 2#For Rear
Fit For 100*15Mm To 110*15Mm(For Front), 142*12Mm To 148*12Mm(For Rear) :
Size:
Approx. For Front5.3 X 5.3 X 0.5Cm / 2 X 2 X 0.19Inch;&Nbsp;For Rear5.3 X 5.3 X 0.3Cm / 2 X 2 X 0.12Inch
Weight:
Approx. 28-33G
Package List:
1 X Bike Hub 2 X Washers 6 X Screws :

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Alpaca Животинско Симпатична Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

67 Фунти (0 Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милен�

DEN 883.20

FMGFGFMG VR Слушалки Виртуелната Реалност Очила за 3D Виртуелна Реалност Очила, Контролер, Прилагодлив Виртуелната

0" )екран, Бидете сигурни дека вашиот телефон големина пред да ги купите; Ова VR слушалки ќе биде забавно з�

DEN 5828.64

ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација

Simpe Инсталација Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар ил�

DEN 580.56