• Новак
Q30S Етикета Произведувач на Машина со 3 Rols [1/2 x1 1/8] Етикета Лента, Етикета на Одлуки за Телефонот&Подлога, One-Touch Печати, Лесен за Употреба Дома Канцеларија Организациј?

Q30S Етикета Произведувач на Машина со 3 Rols [1/2 x1 1/8] Етикета Лента, Етикета на Одлуки за Телефонот&Подлога,

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Безжична Етикета на Одлуки】Q30 S е bluetooth преносни inkless етикета машина, која може да се печати конвенционалните умре-намалување на етикети со црни карактери на бела позадина, како и транспарентен умре-намалување на етикети. 【Моќни Функции】Q30 S поддржува печатење на 6-15mm етикета лента, компатибилен со IOS и Android мобилни телефони и таблет уреди, донесува податоци cloud технологија, CL5+ ниво на заштита на приватноста, и е повеќе увери и побезбедно. 【Да биде Дизајнер】На печатење господар апликација е вграден во креативни модели, текст, бар-кодови, граници, и графика.Постојат повеќе од 50 шаблони и повеќе од 500 икони, која може целосно да ги задоволи вашиот дизајн хоби. 【Заштедите Повеќе Пари】надградена нова верзија на етикетирање машина да го користите Типот-C plug-in или да користите 4 ААА батерии.Сега можете да печатите насекаде.На inkless печатач спасува $0.6 по етикетата печатени, што е за 30% помала од D30 печатач. 【Производ Параметар】во Споредба со D30 етикета машина, големината на Q30 S е само 82x82x32mm, што е за 20% намалување во вкупниот обем.Во однос на тежината, на Q30 S е само половина од својата тежина!Исто 203 DPI е повеќе преносни.Q30 S Етикета Произведувач на Машина со 3 Rols [1/2"x1 1/8"] Етикета Лента, Етикета на Одлуки за Телефонот&Подлога, One-Touch Печати, Лесен за Употреба Дома Канцеларија Организација Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Еднорог 52 Складирање Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе

На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, п

DEN 671.52

TOPBATHY Туш Завеса Прачки Метал Мулти-Функција Телескопски Бар Прилагодливи Завеса Прачка за Бања, Кујна Гардероба

Вграденво пролет со висока еластичност може да понуди доволно тензија и поддршка за род.Едноставно пре�

DEN 227.76