• Новак
BESTTEN Празник Комбо за Надворешна и Внатрешна Употреба, 9ft Продолжување Кабелот Отворено Моќ Влог и 4 USB Ѕидниот Штекер (2 Тип C, 2 Тип) Extender со 3 Места и Носителите на Тел?

BESTTEN Празник Комбо за Надворешна и Внатрешна Употреба, 9ft Продолжување Кабелот Отворено Моќ Влог и 4 USB

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

6-штекер моќ акциите со 9ft продолжување мозок е погодно за проширување на извор на енергија на вашиот двор или градина.Зелена боја вклопува во со вашето уредување.Овластувања до 6 вклучен во објекти во исто време, индивидуални водоотпорна штекер опфаќа направи совршен за користење во секое време. 4 Голема брзина на полнење usb порти, 2 тип-C, 2 тип-На понудата 4.2 комбинација. 3 места се прошири на вашиот стандарден receptacle и овозможи полнење на повеќе уреди. 15 A/125 V/1875 W.BESTTEN 6-Излез на Отворено Моќ Акциите со Одвоени Капаци Плус 9-Нога Времето Оценет Мозок и Коло Прекинато Понекогаш ви треба повеќе погодно извор на енергија за надворешна употреба.На BESTTEN отворено моќ удел обезбедува збир на повеќе приклучоци, долго флексибилни продолжување мозок, и удобен двор прашање, што е одлично за моќта на вашиот одмор светлата страна осветлување, звук опрема, базен пумпа, чешма и повеќе отворено апарати.Тип-C и Тип-USB Порти Наплатат Повеќе Уреди го Овој ѕид полначот карактеристики и Тип-C и Тип-НА полнење преку USB порти.Ова ви овозможува лесно да наплатат таблети, паметни телефони, и други напојува преку USB уреди.Со 2.4 засилувачи на USB порт и 4.2 засилувачи полнење брзина во вкупно, тие се овозможи на брз, ефикасен, стабилен полнење брзина за напојува преку USB уреди.Ѕид-Mountable Дизајн со 3 AC Основани Места Ѕид-mountable дизајн го прави лесно да го инсталирате, го задржува подот јасно од нередот, и не повеќе кабел хаос. 3 AC основани места ви овозможи да моќ до 3 електрични уреди, совршен за десктоп компјутери и додатоци, кујнски апарати, и стандардни домаќинство, електроника.Единствен Ефикасен Дизајн со Двојна Слајд-Од Носителите Двојна страна слајд-од носителите се задржи на паметни телефони во погодно место додека се полни.Слајд-од носителите лесно може да биде затворена и скриена ако не е во употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полначот Черепот се Зголеми Печати Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија

(Бара изборен QC3.1 А), 9 V / 1 A (максимум 9 V / 1.0 ѕид полнач за брзо полнење).Брзо полнење до 10 W во основа може да

DEN 599.52

Antetek 收音机迷你双波段AM/FM收音机插卡便携老人可充电播放器小音箱Radio Мини Двојна Бенд AM/FM Радио Plug-in Картичка Преносни Стари лица

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 969.60

FMGFGFMG VR Слушалки Виртуелната Реалност Очила за 3D Виртуелна Реалност Очила, Контролер, Прилагодлив Виртуелната

0" )екран, Бидете сигурни дека вашиот телефон големина пред да ги купите; Ова VR слушалки ќе биде забавно з�

DEN 5828.64