• Новак
Пакет – 2 Предмети: 16.4 ft RGB LED Лента Lights & 20ft RGB LED Лента, Светлата, што се Користи за Спалната соба, Кујна, Дома, ТВ и Партија

Пакет – 2 Предмети: 16.4 ft RGB LED Лента Lights & 20ft RGB LED Лента, Светлата, што се Користи за Спалната

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Она што Ќе Добиете : 16.4 ft RGB LED лента светла со далечинскиот управувач и 20ft RGB LED лента светла со далечинскиот управувач.Бојата се Менува : Со 20 основни бои, 6 DIY бои и 8 лесни начини, можете да изберете различни бои и режими во различни сцени.Светлината е прилагодлив од 10% до 100% .Заштеда на енергија!.Силна 3 M Леплива Лента : Ние ги користиме професионално и посилни 3 M лепило.Со моќна stickiness, вие не се грижите за стриптиз паѓа проблем.Широко се Користи во Дресот на Светла : LE RGB LED лента, светлата можат да се користат за вашите соби,кревет соба,трпезарија,кујна,биро кабинет и елката,Особено погоден за одмор партии,како Божиќ,ноќта на Вештерките,и повеќе.Грижете се-Бесплатно Гаранција : LE led лента, светлата за поддршка на 2-Годишно Warrany.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа. 16.4 ft RGB LED Лента Lights & 20ft RGB LED Лента, Светлата, што се Користи за Спалната соба, Кујна, Дома, ТВ и Партија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMGFGFMG VR Слушалки Виртуелната Реалност Очила за 3D Виртуелна Реалност Очила, Контролер, Прилагодлив Виртуелната

0" )екран, Бидете сигурни дека вашиот телефон големина пред да ги купите; Ова VR слушалки ќе биде забавно з�

DEN 5828.64

ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација

Simpe Инсталација Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар ил�

DEN 580.56

Домашно милениче Превозникот Alpaca Животинско Симпатична Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

67 Фунти (0 Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милен�

DEN 883.20

Симпатична Еднорог 52 Складирање Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе

На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, п

DEN 671.52

Полначот Черепот се Зголеми Печати Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија

(Бара изборен QC3.1 А), 9 V / 1 A (максимум 9 V / 1.0 ѕид полнач за брзо полнење).Брзо полнење до 10 W во основа може да

DEN 599.52

Банана Остава Туш Завеса Зелени Тропски Лист Бања Оркестарот Ткаенини Завеси со Куки Поставува Крпа Перат 70W×70L

Производ Идеи:се Облекуваат за дома и додадете забавно да туш, пролет, лето, есен и зима се погодни за си

DEN 527.76