• Новак
N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани Виткање корпата за Ѓубре; Лесно да се Чисти, Погоден

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

DEN 407.52

Достапност
Достапно за нарачка

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да биде укината кога не е во употреба, може да се отвори кога е во употреба, ќе не окупираат вредни простор.Кога сечење зеленчук, кујнски отпад може да биде фрлена во ѓубре може да се прецизно и брзо.Имајте кујната или соба чисти и уредно.Тоа може да се закачи на вратата, фиоки, зад седиштата во автомобил, а исто така може да бидат поставени на теренот и countertops.Тоа е широко се користат во кујни, спални соби, бањи, автомобили и други места каде што тоа е потребно; тоа е лесно да се носат и погоден за употреба на отворено.Што виси ѓубре може да е направен од високо-квалитет на пластика и гума за џвакање гума, не-токсични, без мирис, издржлив, лесен за чување и не заземаат простор; лесно да се чисти и водоотпорен.Може да се користи, само заменете ѓубре торба.Лесно да се инсталира.Само ја отвори мал виткање корпата за ѓубре, и на ѕид-монтирани картичка може да биде поврзан на било кабинет фиока или од врата на врата за лесна инсталација и употреба.Забелешка : ќе Има некои грешки при мерење со рака.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте со нас.практична иновативниот дизајн, нов и надграден, свитлива, простор за заштеда на енергија и лесен за употреба.материјалот е подебел, големи товарот капацитет, полесно да се исчисти ѓубре, ѓубре во чантата може да биде фиксна, погодно за кујна канти за отпадоци.3 U-облик слот, погоден за панели со дебелина помала од 2.5 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80