• Новак
Shiwaki 4X Црвено Светло Пенкало Керамички Цевки Core Ракави и Метал Фитинг Главата Конектори

Shiwaki 4X Црвено Светло Пенкало Керамички Цевки Core Ракави и Метал Фитинг Главата Конектори

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

2 Пакет Керамички Цевки Core Ракави + 2 Пакет Метал Вметнете Фитинг Главата Конектори.Одлично да го замени стариот скршени cermic цевки и метал монтирање конектор. 4 Парчиња/Set Оптички Влакна Визуелна Грешка Локатор Замена На Делови Додатоци.Лесно да се инсталира, лесен за употреба.Висок квалитет и сосема нов.Опис : - 4 Парчиња/Set Оптички Влакна Визуелна Грешка Локатор Замена На Делови Додатоци. - 2 Пакет Керамички Цевки Core Ракави + 2 Пакет Метал Вметнете Фитинг Главата Конектори. - Висок квалитет и сосема нов. - Одлично да го замени стариот скршени cermic цевки и метал монтирање конектор. - Лесен за инсталирање, лесен за употреба.Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Керамика Ракав Tubes2 Парче Метал Главата Конектори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Alpaca Животинско Симпатична Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

67 Фунти (0 Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милен�

DEN 883.20