• Новак
1 x 2 Инчен Правоаголник Пластични Приклучоци Цевки Крајот Капи Црна Пластика Правоаголник Приклучоци Цевки Пост Крајот Капа за Правоаголник Цевки Стол Планирам Вн

1 x 2 Инчен Правоаголник Пластични Приклучоци Цевки Крајот Капи Црна Пластика Правоаголник Приклучоци Цевки

DEN 206.16

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара големина : се вклопува 1 x 2 инчен надворешен дијаметар, 0.787-0.937 x 1.921-1.968 инчен внатре дијаметар, и дебелината на ѕидот на 0.236-0.984 инч.Функција : пластични приклучокот е дизајниран да издржи злоупотреба на влијанието и тешки временски услови, погодни за да се спречи почеток на дрво кат, заштита на стол нозе и повеќето видови на мебел нозе.Забелешка : големина се однесува на надворешните димензии на цевка, ве молиме видете димензии слики прикажани како да се измери.Материјал и функција : цевки пост крајот капи се направени од ниска густина полиетилен материјал, кој трајни изградба и убаво плови рабови, не се предмет на ' рѓа или корозија, може да се примени за долго време.Пакување вклучува : ќе добиете 12 парчиња пластични правоаголник приклучоци, доволно количество за доста долго време користење и замена, трајни и практични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Alpaca Животинско Симпатична Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

67 Фунти (0 Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милен�

DEN 883.20