• Новак
Спокојство Инконтиненција Влошки за Жените, Крајната Absorbency, Редовни Должина, 112 Count (2 Пакети од 56) (Пакување Може да се Разликува)

Спокојство Инконтиненција Влошки за Жените, Крајната Absorbency, Редовни Должина, 112 Count (2 Пакети од 56)

DEN 477.60

Достапност
Достапно за нарачка

Спокојство крајната инконтиненција влошки за жените во редовните должина се апсорбира веднаш за грижете се-free 3-во-1 заштита за сушење; удобност и мирис контрола.Сувост : 10 X посува од водечките период – идеален за инконтиненција или како додаток или појава на постпартална подлога; специјално дизајниран за апсорбирање на мочниот меур протекување кој течење-блок страни.Удобноста : unscented и мека на кожата со Contour Fit Дизајн кој се вклопува удобно на вашето тело и помага во спречување на зачестеноста и пневматиците.Мирис Контрола : абсорбента контрола на бешиката влошки за заклучување на мирис со апсорбира-loc core секогаш обезбедување на дискретна заштита, како ви одат за вашиот ден.Крајната absorbency Спокојство влошки се дизајнирани да ви помогне содржат неочекувани gushes; 112 (2 пакети од 56) влошки; Секоја редовна должина крајната подлога е 14.1" долго; Спокојство инконтиненција производи секогаш брод во дискретна кутија; FSA-право во САД; Пакување може да се разликуваат од сликите кои се прикажани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Alpaca Животинско Симпатична Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

67 Фунти (0 Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милен�

DEN 883.20

ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација

Simpe Инсталација Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар ил�

DEN 580.56