• Новак
atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија компатибилен со Sony PSP-2000 Слим & Лајт Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник на пластика

atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија компатибилен со Sony PSP-2000 Слим & Лајт Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло

DEN 225.36

Достапност
Достапно за нарачка

Подобро од чаша : за разлика од вистинско стакло или калено стакло, овој FX-Хибрид-Стакло Стакло Екран Заштитник на пластика е нераскинливо и раска-free - одговара за и со компатибилни со Sony PSP-2000 Слим & Лајт.Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H во 500g пишување притисок) - оваа Пластична чаша со заштитен филм се состои од исклучително тенки (прибл. 0.2 мм) и отпорни на удари материјали.Единствена стакло / пластичен материјал составот на Пластика Стакло Заштитна Фолија обезбедува највисок светлосна пропустливост и oleophobic анти-отпечатоци слој.Екстра јаки силикони и леплив слој - постојните гребење на екранот едноставно [email protected] X - произведени во Германија *** Лесно за инсталирање : на FX-Хибрид-Стакло Стакло Заштитник има слична вкочанетост на тоа на вистински стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMGFGFMG VR Слушалки Виртуелната Реалност Очила за 3D Виртуелна Реалност Очила, Контролер, Прилагодлив Виртуелната

0" )екран, Бидете сигурни дека вашиот телефон големина пред да ги купите; Ова VR слушалки ќе биде забавно з�

DEN 5828.64

Ноктите Полирање Пескарење Глава, мала Тежина Висока Ефикасност Помине Пескарење Главата Лесно Да се Продавница

Лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.Ви благодариме за вашето разбирање.Висока

DEN 282.96

Antetek 收音机迷你双波段AM/FM收音机插卡便携老人可充电播放器小音箱Radio Мини Двојна Бенд AM/FM Радио Plug-in Картичка Преносни Стари лица

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 969.60

ls вентил пролет алатка ls вентил пролет компресор ls вентил пролет алатка-LS Вентил Пролет Компресор Инсталација

Simpe Инсталација Едноставно гром на долу на алатката, внесете плоштадот се вози на стандарден switch бар ил�

DEN 580.56

Домашно милениче Превозникот Alpaca Животинско Симпатична Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

67 Фунти (0 Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милен�

DEN 883.20