• Новак
MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште Облека

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, удобно и дише, мека и пријатна, кожата-пријателски.Карактеристики : мек материјал,долг ракав со чипка ,фустан со лак,вашето бебе ќе изгледа повеќе симпатична и темперамент, повеќе модата, убави и слатки.ткаенина е флексибилен,лесно да се добие во/надвор од фустанот.Големина : одговара за бебе под 4 години; ве молиме да научат повеќе големината информации од опис на производот како референца.Погоден за свадба партија, празник партија, Прв Причест, церемонијата, крштевки, birthday (роденден), церемонија, секојдневен,фотографија,дневни и секоја прилика итн,убава симпатична дизајн и повеќето бебе децата сакаат оваа многу,убав подарок.Пакетот вклучува : 1pc чипка фустан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52