• Новак
PGYFDAL 2 Пакети Класичен Далечински Контролер Компатибилен за Wii Wii U Конзола, Gamepad со Меки Силиконски Ракав и врвка за околу Рака (Црна и Црвена)

PGYFDAL 2 Пакети Класичен Далечински Контролер Компатибилен за Wii Wii U Конзола, Gamepad со Меки Силиконски

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично Компатибилност - Трета страна производ.На wii remote controller е совршен за Wii и Wii U конзоли, и ги поддржува повеќето Wii и Wii U игри.Да ви даде подобар игри искуство!.Функции - Овие wii контролори имаат повеќе функции, изградена-во ново надградени звучници, која може да ви обезбеди со посилен повратна информација на вибрации. (Забелешка : Не Се Вклучени Движење Плус).Супер Силен Сигнал Конекција - со Високи Перформанси на Bluetooth безжична контролер.Кавга-бесплатно безжично поврзување, лесна игра.Безжичниот примање на далечина е во сила во рок од 8 метри.Заштитни Случај И Wristband - Овој производ е опремен со висок квалитет со силиконска заштитна покривка, која може совршено да се заштити контролер од оштетување за време на судир.Користете прилагодливи врвка за околу рака за да се спречи контролер од паѓање кога ќе го користите. 2 ПАРЧЕ ПАКЕТ - Овој производ содржи 2 класичен контролори погоден за Wii конзоли.Мулти-pack дизајн е многу погодна за семејни собири или собири на пријатели.Тоа им овозможува на сите да се доживее забава од играта.Овие контролери може да се даде на децата како празник подароци, мислам дека тие ќе бидат среќни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноктите Полирање Пескарење Глава, мала Тежина Висока Ефикасност Помине Пескарење Главата Лесно Да се Продавница

Лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.Ви благодариме за вашето разбирање.Висока

DEN 282.96