• Новак
Сублимација на бои со Ќорци, Материјал Пакет Лесно да се Работи Рачно Изработени 1 Кутија Рачно Изработени за Фестивал за Роденден(Примарна Боја)

Сублимација на бои со Ќорци, Материјал Пакет Лесно да се Работи Рачно Изработени 1 Кутија Рачно Изработени

DEN 1291.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е полу‑готовиот производ, комплетен алатка и материјал пакет се презентирани, погоден за новите корисници кои сакаат да се направи прирачник занает.Кожа од надвор е обложен со бело восок, кој се крие сјајот на оригиналниот кожа и изгледа повеќе ретро.Восок на кожа ја штити кожата, ја продолжува работниот век на кожа, а се намалува и обично одржување.Појавата на пакет усвои слика на наивен мечка, која додава многу забава, без да се загрозат практичност.Овој пакет е совршен подарок за роденден, фестивал или оние кои сакаат да се прави рачно занает, од која тие можат да ја добиете уживање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Банана Остава Туш Завеса Зелени Тропски Лист Бања Оркестарот Ткаенини Завеси со Куки Поставува Крпа Перат 70W×70L

Производ Идеи:се Облекуваат за дома и додадете забавно да туш, пролет, лето, есен и зима се погодни за си

DEN 527.76

Ноктите Полирање Пескарење Глава, мала Тежина Висока Ефикасност Помине Пескарење Главата Лесно Да се Продавница

Лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.Ви благодариме за вашето разбирање.Висока

DEN 282.96