• Новак
Wanty Прилагодливи OK Материјал Wristband Рака Глуждот Бенд со Мрежа Торбичка и Лента Fastener за Fitbit ЕДЕН/Fitbit Flex 2 Fitbit АЛТА/Алта HR/Активност Tracker/Garmin Фитнес Бенд

Wanty Прилагодливи OK Материјал Wristband Рака Глуждот Бенд со Мрежа Торбичка и Лента Fastener за Fitbit ЕДЕН/Fitbit

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

Помогнат на вашиот чекори се смета попрецизно додека ослободување на велосипед, носење торби или туркање на шопинг количка.Носат околу вашиот глуждот или рачниот зглоб и им даде на вашиот повеќе точни точки од кои одат со wristband.Бесплатни големина wristband додаток ,со Висок квалитет и Замена на изгубена или оштетена Бендови.Персонализирајте го вашиот wristband да одговара на вашиот секојдневен стил со овој бренд нова боја избори.Со цел да се вклопи повеќето зглобовите големина.Функција се прикаже прозорец исечок што ја открива Fitbit Еден tracker LED Светла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноктите Полирање Пескарење Глава, мала Тежина Висока Ефикасност Помине Пескарење Главата Лесно Да се Продавница

Лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.Ви благодариме за вашето разбирање.Висока

DEN 282.96

Банана Остава Туш Завеса Зелени Тропски Лист Бања Оркестарот Ткаенини Завеси со Куки Поставува Крпа Перат 70W×70L

Производ Идеи:се Облекуваат за дома и додадете забавно да туш, пролет, лето, есен и зима се погодни за си

DEN 527.76