• Новак
Плоштад Пластични Plug 1 Инчен Riccioofy 16Pcs Цевки Plug Капа Цевки Крајот Капа Стол Планирам Вметнете Завршувањето Plug Црна

Плоштад Пластични Plug 1 Инчен Riccioofy 16Pcs Цевки Plug Капа Цевки Крајот Капа Стол Планирам Вметнете Завршувањето

DEN 148.80

Достапност
Достапно за нарачка

Применливи големина : Овој приклучок вклопува 1" (25мм x 25мм) цевки со мазна и мазен изглед.Намали триењето : црна plug капа може добро да се спречи судир на дрвени кат, заштита на мебел кога се движат на мебел, и да се намали бучавата да се заштити квалитетот на спиење.Совршено се вклопуваат : стол слајдови во завршување на приклучокот.Не само што може да се користи за да се пополни нозете на маси, столици, столици и, но, исто така, може да се користи за да се пополни огради, мебел крајот, се покрива, и фитнес опрема крајот покрива.Тие се исто така дизајниран да се одржи до против влијание злоупотреба, како и тешките временски услови.Материјал : Пластични plug направен од тешки црна полиетиленска, добра товарот, носат-отпорни, и отпорни на топлина.Лесен за инсталација : На цевки plug е наредени со спирала линии, што се вклопува цврсто, е лесно да се инсталира и има широк спектар на адаптација се движи.Тие служат како долгорочно решение за многу домаќинство или на отворено проекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат