• Новак
Волуметриски Колба, 2000ml - Класа, ASTM - Толеранција од ±0.500 ml - Стакло Затка - Еден, Бела Дипломирањето - Eisco Лаборатории

Волуметриски Колба, 2000ml - Класа, ASTM - Толеранција од ±0.500 ml - Стакло Затка - Еден, Бела Дипломирањето

DEN 1162.56

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет, тешки, 3.3 borosilicate glass.Class толеранција. 2000ml капацитет, една бела дипломирањето марка.Опремени со цврст стакло затка.Стои 14.5" високи, и е 6.5" во дијаметар во најширока точка.Совршен за секоја наука или дома лабораторија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноктите Полирање Пескарење Глава, мала Тежина Висока Ефикасност Помине Пескарење Главата Лесно Да се Продавница

Лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.Ви благодариме за вашето разбирање.Висока

DEN 282.96