• Новак
5/16 Инчен Редовни Сплит Заклучување Подлошки Hdg (12,500/Рефус Pkg.)

5/16 Инчен Редовни Сплит Заклучување Подлошки Hdg (12,500/Рефус Pkg.)

DEN 1754.40

Достапност
Достапно за нарачка

Опциите Вклучуваат : Црна, Јасно И Жолта Zincxylansilverblack Oxidecadmiume-Никел И Светли Nickeltinzinc-Никел-Цинк Phosphatecut Исклучување Chamferdrilling Tappingthread-Шкафче.Одговара На Болт Големина : 5/16 Инч.Крај : Hot Dip Поцинкуван.Производителот Дел # : Бб-350002.Материјал : Челик.Мерење Тип : Инч.Пакет Количина : 12,500.Пакет Големина : Рефус.Стил : Подели Заклучување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80