• Новак
Jadeshay Протеини Skimmer Риба Резервоарот Додаток на Протеини Skimmer за Мали Корални Аквариум(РС-4002)

Jadeshay Протеини Skimmer Риба Резервоарот Додаток на Протеини Skimmer за Мали Корални Аквариум(РС-4002)

DEN 508.56

Достапност
Достапно за нарачка

Помага да се подобри размена и да ја задржите вашиот аквариум вода чисти и јасни.Направени од високо-квалитетни пластични материјали, силни и издржливи.Протеини Skimmer е многу погодна за чистење на несакани протеини colloids во риби тенкови, и дава свеж и здрав дишење средина за рибите.Протеини Skimmer е лесен за употреба и треба да бидат опремени со воздушно пумпата за филтрирање на протеини colloids, органските честички и други метални материи од водата, која е брза и ефикасна.Помага да се подобри размена и да ја задржите вашиот аквариум вода чисти и јасни.Направени од високо-квалитетни пластични материјали, силни и издржливи.Протеини Skimmer е многу погодна за чистење на несакани протеини colloids во риби тенкови, и дава свеж и здрав дишење средина за рибите.Протеини Skimmer е лесен за употреба и треба да бидат опремени со воздушно пумпата за филтрирање на протеини colloids, органските честички и други метални материи од водата, која е брза и ефикасна.Погоден за повеќето риби тенкови, удобен и практичен.Помага да се подобри размена и да ја задржите вашиот аквариум вода чисти и јасни.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Главен Материјал : Пластични Боја : Како на Сликата Покаже Тип : #2 Колекција Првенство Дијаметар : Прибл. #2 : 10см / 3.94 инчен Дно Првенство Дијаметар : Прибл. #2 : 5cm / 1.97 инчен Целата Висина : Околу. #2 : 28cm / 11.02 инчен Тежина : Околу. 243-318g Пакет се Вклучени : 1 x Протеини Skimmer (Без Воздушна Пумпа) 2 x Вшмукување Чаши 1 x Пластична цевка 1 x Дрвен Блок Забелешка : Овој производ е без воздушна пумпа.Ве молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноктите Полирање Пескарење Глава, мала Тежина Висока Ефикасност Помине Пескарење Главата Лесно Да се Продавница

Лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.Ви благодариме за вашето разбирање.Висока

DEN 282.96