• Новак
Sandvik Coromant R390-18 06 24 ЧАСА-PL 1130 Coro Мелница 390 Вметнете за Мелење, Карбид, Десната Рака се Намали, 1130 Одделение, AlTiCrN, Wiper, Zertivo Технологија (Пакување од 10)

Sandvik Coromant R390-18 06 24 ЧАСА-PL 1130 Coro Мелница 390 Вметнете за Мелење, Карбид, Десната Рака се Намали,

DEN 6309.84

Достапност
Достапно за нарачка

Предности на овој производ семејство : coro мелница 390 опфаќа многу апликации со голем повеќенаменски програма вклучувајќи машина верзии за рамо мелничката и долго раб-мелење.На секачи генерираат добар квалитет на 90-степен рамо и се идеални за ramping и спирален interpolation.Светлината-сечење вметнете geometries и високи перформанси оценки на контрола 390 милиони се наменети за ниска сечење сили и вибрации-слободен обработка за безбедна мелничката во сите материјали.Искуство придобивките за внатрешни coolant достапни за повеќето контрола мелница 390 секачи.Sandvik Coromant R390-18 06 24 ЧАСА-PL 1130, контрола мелница 390 вметнете за мелење е дел од контрола мелница 390 производ семејство.Разноврсна рамо мелење секачи со ramping способност за мешан производство.Произведени во шведска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16