• Новак
Извадени П-Логика Subwoofer Кутија Комплет Само Компатибилни со Ford Mustang 2005-14 Ц1-MST112

Извадени П-Логика Subwoofer Кутија Комплет Само Компатибилни со Ford Mustang 2005-14 Ц1-MST112

DEN 1243.20

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на Следните Возила и Години : FORD Mustang 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014. Модел : QL-C1 MST112 ИЗВАДЕНИ.Ќе не одговара конвертибилна модели.Том - 1 Кубни нога.Монтажа Длабочина w Магнет до 7" Дијаметар = 10".w 8" Дијаметар = 6 1/8".ИСТОВАРЕНА Само Компатибилни со Ford Mustang 12 инчен Subwoofer Куќиште Една 12" Комплет.Месеци до несакани панел на Патникот Страна во багажникот.Вклучува Флеш-планината црна скара и интегрирани fascia панел.ЌЕ НЕ ОДГОВАРА КОНВЕРТИБИЛНА МОДЕЛИ П-Царинска Куќишта се специфични возило под woofer куќишта.Секоја П-Прилагодено комплет е дизајниран да одговара на специфични возило.Во повеќето случаи, П-Царинска се претвори во спротивно потроши простор во идеална локација за вашиот subwoofer.На куќишта не вклучуваат woofers така можете да изберете вашиот омилен woofer за вашиот систем.Многу од нашите клиенти се избере П-Царинска Куќиште кога тие сакаат прилог на сабвуфер на своето возило се појави како што беше инсталиран од фабриката.П-Царинска Куќишта се понудени во голем број на фабрика исти бои, така што тие се вклопуваат во со возила' внатрешни работи доста убаво.Во многу случаи, ние користиме комбинација од carpeting и фабрика се исти боја за да се постигне таа фабрика се погледне.Во други случаи, куќиште е дизајниран да се вклопуваат зад задните внатрешни работи панел на страната на совозачот) е сосема надвор од сајтот.Ова помага да се трансформира еднаш бескорисни простор во совршена локација за сабвуфер!Други предности на оваа локација ќе биде без загуби на товарниот простор и помала е веројатноста за појава на кражба.Вклучени Додатоци Сите П-Царинска Куќишта го вклучуваат следново во прилог на куќиште себе : Qx или Qxs Монтажа Прстен(s) Извртени пар звучници жица МДФ специфични завртки, 8 по subwoofer Poly Fil – Полиестер Влакна Пополни Чекор-по-чекор инструкции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16