• Новак
Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Инспирира 2 Бендови Големи Мали Меки TPU Водоотпорен Дише Додатоци Рака Замена Wristband Жени Мажи за да ги Инспирира 2 Smart Watch (10Colors, Мали

Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Инспирира 2 Бендови Големи Мали Меки TPU Водоотпорен Дише Додатоци Рака

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Идеален за Спорт & Рекреација】 Го Инспирира 2 бендови го персонализирате вашиот да одговара на вашиот секојдневен стил во различни прилики, која може да се создаде висока мода сликата и да се направи да се издвоите од толпата, бизнис, секојдневниот живот, партија, патување и др.ВНИМАНИЕ : Ако имате било какви проблеми со вашиот бенд, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви обезбедиме со одлични услуги на клиентите.Персонализирајте го вашиот инспирира 2 види и да го истакнете вашиот уникатен вкус, изберете боја ви се допаѓа денес врз основа на вашиот сопствен расположение.Големи димензии за 6.Тоа е да се носат-отпорни, отпорни на топлина, и нема да ја иритираат вашата кожа!.5" зглобовите.5" зглоб, Големи димензии за 6.Мала големина за 5.Применливи група : Едноставен и мазна крива прави вашиот Инспирира 2 изгледа повеќе напредни, елегантен и стилски, достапни за мажите, жените и младите. 【Одлична Услуга】 Купи со доверба.Тие ќе се вклопи во вашата дневна носи и расположението кога спорт, датира, средба и слично.7" зглобовите. 【Прилагодливи Големини】 бендот доаѓа со две големина.Удобно & Трајни : услужни и Мазен Материјал : Мека и Дише TPU материјал држи вашиот зглоб удобно кога се носи и се спие, не мора да се грижите за никакви алергиски реакции.【САМО ЗА ИНСПИРИРА 2】 Спортски бенд е компатибилен со Нови Инспирира 2 Smart Watch, дозволувајќи им на вашиот зглобовите да се одржуваат вентилација и удобност, со нерѓосувачки челик тока.Ако во било кое време на вашиот бенд згаснува или прекини во првите 18 месеци, можете да контактирате со нас за замена или целосно враќање на средствата.E ECSEM Инспирира 2 wristbands се направи повеќе модерен и различен стил секој ден! ❤ Достапни Големина : Мали димензии за 5. 【Кожата-Пријателски Материјал】 Ова Инспирира 2 бенд е направен од високо-квалитет TPU, кој има одлични водоотпорен и дише својства.Мулти-Боја : Богати бои и моден стил за да одговара на вашите различните потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат