• Новак
Сигма Леќа Флеш Електронски Флеш EF-630, Црна и бела (F50956)

Сигма Леќа Флеш Електронски Флеш EF-630, Црна и бела (F50956)

DEN 9096.00

Достапност
Достапно за нарачка

На Сигма Електронски Флеш EF-630 е мултифункционален клип на тип на флеш.Оваа флеш нуди поголема излез на светлината и е дизајниран да работи со тековните дигитални SLR фото Апарати.TTL exposer контрола е опремен и авто функцијата за зумирање , отскокнување -флеш функција и фати-светлина панел од оваа флеш се совршени за различни фотографија.На Сигма Електронски Флеш EF-630 е мултифункционален клип на тип на флеш.TTL exposer контрола е опремен и авто функцијата за зумирање , отскокнување -флеш функција и фати-светлина панел од оваа флеш се совршени за различни фотографија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16

Мажите Секојдневен Поло Маица Т Кошули се Водат Долги Ракави Мускулите Tee Тенок Одговара Облечи Кошули Копчето

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.мажите јакна црвено палто спортски одго�

DEN 551.76