• Новак
7 Автомобил DVD Плеер со GPS Навигација Canbus BT/ТВ,USB/SD ПОМОШЕН,Воланот Контрола,Поддршка на Задните Видите Камера,Аудио Стерео Радио,автомобил Мултимедијални headunit за Се?

7 Автомобил DVD Плеер со GPS Навигација Canbus BT/ТВ,USB/SD ПОМОШЕН,Воланот Контрола,Поддршка на Задните Видите

DEN 578.40

Достапност
Достапно за нарачка

Subwoofer stereo output (Стерео Излез,Поддршка на задните приказ на камерата,пред користење,ве молиме да го отстраните двете завртки на врвот на машината.-GPS Двојна Зона : Да,може да уживате во музика и радио, додека navigation DVD : Компатибилен Формат : AVI/DVD/DVD+R/DVD-R/DVD+RW/DVD-RW/VCD/MP3/CD/CD-RW/JPEGRadio : Вграден-во Радио Тјунер (40 Претходно зачувани Станици).Радио w/ FM/AM Тјунер,Воланот Контрола.Општо : 2 DIN Size Processor : ARM11 Memory : 128 MBOperating систем : Win CE6.Може да поддржи мека диск како USB флеш диск,или MP3 player/SD картичка со максимална 32 GTV : Вграден-Во Аналогна Телевизија.-Радио Фреквенција Регионот : Јапонија,сад,Европа,Кина,Russia Accessory : GPS антена,Далечински управувач,Power Кабел,USB Кабел,ТФ-картичка со мапата,Manual Map : 1)Европа Земјата 2)Америка 3)Азија 4)Блискиот Исток 5)Австралија и Africa Canbus If треба rear view camera,цена додадете 15 USDIf треба Семоќен воланот далечински управувач,цена додадете 10 .-Поддржува Bluetooth MP3 Плеер Функција.-GPS Антена : Вклучени,GPS Антената интерфејс на грбот.GPS Навигација,слободни 4/8 GB картичка и IGO мапата,CANBUS.-ТВ систем : PAL/NTSC/SECAMGPS : Оперативен Систем : Windows CE 6.0 Steering Тркала Контрола Function Support задните видите camera Select многу видови на авто LOGOThere се многу видови на слика во позадина во режимот на селекција и Корисникот Дефиниција SD Картичка Pictures Menu Јазик : Кинески/англиски/руски/француски/италијански/португалски/ Arabic/ Thai Effect Надомест : ПОП, РОК КЛАСА ЏЕЗ CUSTOMBuilt-во часовникот,календарот display Auto-меморија Function Built во засилувач од FR/FL/RR/РЛ 4-Канален Аудио Output4×50 W Опкружувачки Stereo Power Набавка : DC 12 VMax Работна Струја : 10 A Екран : Големина на Екран : 7 Инчен Дигитални Екранот.0 -GPS Картичка : Стандардна SD-Картичката.-Поддржува Bluetooth Конекција за Мобилни Телефони.USB/SD : Вграден USB Port/ SD Слот.-Резолуција : 800*480(WVGA)-Екран на Допир Function Bluetooth : Вграден Микрофон на контролен панел.Bluetooth Phonecall,Analog TV,USB/SD слот,автомобил ЛОГО.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16