• Новак
ZZWZM Мултифункционален Потоне Сунѓерот Мозоци Рек Дома Чување од Носителот Организатор Нерѓосувачки Челик Сунѓери Носителот Кујнски Мијалник Организатор (Боја : A)

ZZWZM Мултифункционален Потоне Сунѓерот Мозоци Рек Дома Чување од Носителот Организатор Нерѓосувачки Челик

DEN 1340.16

Достапност
Достапно за нарачка

На сунѓерот рамка е слободен од дупчење, па тоа нема да му наштети на ѕид. 304 од не 'рѓосувачки челик, водата не' рѓа, па го користите за долго време.Површината wiredrawing третман, внатре се соберат има едноставна смисла.Назад со лепило, стабилна паста, влага доказ и отпорни на топлина, силен имајќи.U-облик дизајн, лесно да се исцеди, кои може да се сместат кујна текстил, челик топката и други предмети.Спецификации : Име на Производот : не 'Рѓосувачки Челик Сунѓери Holder Material : 304 од не' рѓосувачки челик + лепило.Големина на : 4.5*4.5*3.3 cm Color : Sliver/Black Packing Листа : 1 компјутер сунѓерот Држачот.Инсталација method1. Избришете ѕидот clean2. Се применуваат ноктите за слободни лепилото рамномерно на дното plate3. Место на ѕид каде што сакате да install4. Прикачите помошни налепници и притиснете за да exhaust5. По чекање од 72 часа, откине помошни sticker6. Инсталацијата не е завршена и подготвена да use Features : сунѓер рамка е слободен од дупчење, па тоа нема да му наштети на ѕид.304 од не 'рѓосувачки челик, водата не' рѓа, па го користите за долго време.Површината wiredrawing третман, внатре се соберат има едноставна смисла.Назад со лепило, стабилна паста, влага доказ и отпорни на топлина, силен имајќи.U-облик дизајн, лесно да се исцеди, кои може да се сместат кујна текстил, челик топката и други предмети.Тип : Кујна Полици/ Носителите/ Штандови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат