• Новак
FMOGE Преносни Виткање 84 Инчи 16:9 Прирачник Повлече Надолу Проектор Затворен Отворено Проекција на Екранот систем за домашно Кино, Филм

FMOGE Преносни Виткање 84 Инчи 16:9 Прирачник Повлече Надолу Проектор Затворен Отворено Проекција на Екранот

DEN 4296.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Овој компактен, преносни и лесни ѕид/таванот проектор екранот се повлече надолу има трајни изградба и доаѓа w/ две врвни циклуси кои кука на завртки, нокти, или завртки па екран, лесно може да се монтира на таванот/ѕидот.MANUAL ЕКРАН КОНТРОЛА : Ова се повлече надолу филм екран таванот/ѕидот планината проектор екранот е целосно стигнале и има авто-заклучување механизам, така што може едноставно да се тркалаат надолу/повлечете надолу на екранот и потоа отпуштете тивко& тоа ќе се заклучува во место.МАТ БЕЛА ПОВРШИНА : На мат бела ткаенина & црна граница рамка на видео екран повлече надолу виси проектор екранот создава беспрекорна боја рамнотежа на проектот реална слика & испорача ултра-широк off-оска на гледање, со што секој седиште најдобар ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Овој компактен преносни и лесни ѕид/таванот проектор екранот се повлече надолу има трајни изградба и доаѓа w/ две врвни циклуси кои кука на завртки нокти или завртки па екран, лесно може да се монтира на таванот/ѕидот MANUAL ЕКРАН КОНТРОЛА : Ова се повлече надолу филм екран таванот/ѕидот планината проектор екранот е целосно стигнале и има авто-заклучување механизам, така што може едноставно да се тркалаат надолу/повлечете надолу на екранот и потоа отпуштете тивко & тоа ќе се заклучува во позиција ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : Прилагодување на висината со едноставно влечење надолу на екранот за да вашиот посакуваното ниво и потоа отпуштете тивко.МАТ БЕЛА ПОВРШИНА : На мат бела ткаенина & црна граница рамка на видео екран повлече надолу виси проектор екранот создава беспрекорна боја рамнотежа на проектот реална слика & испорача ултра-широк off-оска на гледање, со што секој седиште најдобриот една.ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : Прилагодување на висината со едноставно влечење надолу на екранот за да вашиот посакуваното ниво и потоа отпуштете тивко.Повлече надолу проектор 84 инчен екран овозможува јасен/живописни слика и видео фотографирање & одлична за домашно кино кино/филм покажува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Секојдневен Поло Маица Т Кошули се Водат Долги Ракави Мускулите Tee Тенок Одговара Облечи Кошули Копчето

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.мажите јакна црвено палто спортски одго�

DEN 551.76

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16