• Новак
Рев-На-Полица Дрво База Додатен Повлече Организаторот за Нови Суета Апликации w/Мека Блиску, Стандард, Природни Јавор

Рев-На-Полица Дрво База Додатен Повлече Организаторот за Нови Суета Апликации w/Мека Блиску, Стандард, Природни

DEN 10694.64

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува : (1) Дрво додатен, (3) прилагодливи полиците со Јасно Поликарбонат шини, (6) Поликарбонат кантите и монтажа на хардвер.Слајд Тип : 110lb Целосна Екстензија BLUMOTION Слајдови w/Мека-Затвори.Еднаш ќе се инсталира едноставно прикачите вашата појавување на панел или од врата на врата.Спојници не одат во внатрешноста на кабинетот, тие се инсталира во-помеѓу кабинети.Прилагодливи полици (среден полица е фиксна).Дизајниран за точно 6" отворањето дека е 30" високи.Рев-На-Полица е спојници револуција инаку потроши простор во вашата бања/суета.Нормално е "додатен" или екстра простор е едноставно покриени со декоративни предниот дел, но со Рев-На-Полица е на линија на спојници, се чини дека во спротивно отпад простор во корисен простор.Филери се наменети да бидат инсталирани во нови суета кабинет изградба и нема да работи во постојниот кабинети.На прилагодливи полици функција јасно поликарбонат шини и не-пропадна винил полица облоги.Јасно поликарбонат чување на коцки, се исто така вклучени за да се задржи помали предмети организирани.30” висина се достапни во 3" и 6" ширини.Сите димензии се 19" во длабочина и планирам на Блум тандем мека-затворање систем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Секојдневен Поло Маица Т Кошули се Водат Долги Ракави Мускулите Tee Тенок Одговара Облечи Кошули Копчето

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.мажите јакна црвено палто спортски одго�

DEN 551.76

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16