• Новак
UPSBatteryCenter соодветна Замена за Меѓудржавни СРМ-24 12V 75Ah Батеријата

UPSBatteryCenter соодветна Замена за Меѓудржавни СРМ-24 12V 75Ah Батеријата

DEN 6599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена за Меѓудржавни СРМ-24 12 V 75 Ah Запечатени оловни Батеријата.Напон : 12 V (12 Volts).Капацитет : 75 Ah.Терминали : NB.Модел Опис : Меѓудржавни СРМ-24 12 V 75 Ah Запечатени оловни Замена на Батеријата Компатибилност : Меѓудржавни СРМ-24 Состојба : Нов Нови Акции Вклучува : (1) Батерија - Замена за Меѓудржавни СРМ-24 Гаранција : 1 Година Целосна Замена со Гаранција Живот животен век : 3-5 години Производителот : ПРОЗОРЦИ Батеријата Центар Доо На Меѓудржавни СРМ-24 замена на батеријата е со висок квалитет запечатени оловни батерија што е конструиран за да се обезбеди супериорни перформанси и долг животен век.Оваа батерија е одржување слободни, не-spillable вентил регулирани запечатени оловни батеријата.Оваа батерија ги исполнува или го надминува оригиналниот производител спецификации.Нашите батерии се нови и секогаш свежи акции.На Меѓудржавни СРМ-24 замена на батеријата е покриена со нашата водечка индустрија на 1 година замена гаранција.Физички Димензии : Номинален Напон : 12 V Номиналниот Капацитет : 75 Ah Терминал Напишете : NB Тежина : 48.1 Lbs Должина : 10.2" (259 mm) Ширина : 6.7" (170 mm) Висина : 8.7" (221 mm).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52