• Новак
Molzar Гуми Серија iPhone Xs и iPhone X Случај со Вистински Фалсификувани Карбонски Влакна, Изградена-во Метална Плоча за Магнетни Планината, Поддршка Безжично Полнење, Компа

Molzar Гуми Серија iPhone Xs и iPhone X Случај со Вистински Фалсификувани Карбонски Влакна, Изградена-во Метална

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата мисија е да им помогне на нашите клиенти го направи животот подобар.КОМПАТИБИЛНОСТ : Наменета за i Phone XS и i Phone X.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : 30 Ден Парите Назад Гаранција и 24 часа е-мејл поддршка за да ви даде добар шопинг искуство.Воскресна усните за да се заштити вашата камера и екран. Поддршка за безжично полнење, така што можете да го полните вашиот i Phone Xs или i Phone X безжично без да се симне случајот.Тоа е мала тежина, тенок одговара, елегантна и издржлива.Изгледа одлично и ќе се чувствувате одлично кога тоа е во вашата рака.Без прашања праша.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Анти-слајд дизајн на рабовите со пневматик шема и автентични фалсификувани карбонски влакна со висок гланц на грбот да ви даде добар handfeel.Q3 : Дали работи со безжичен полнач?A : Да, тоа го прави дури има метална плоча внатре.ХИБРИД СТРУКТУРА : Направен од премиум TPU и вистински фалсификувани composit карбонски влакна, добра комбинација го прави вашиот телефон издвоите.Дури и по истекот на 30 дена, Доколку не ви се допаѓа повеќе, само нас контакт и ние ќе купи назад од вас.Ако не ви се допаѓа тоа, само се вратат и да добијат парите назад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52