• Новак
Playstation 3 Акрилик Видео Конзола За Игри Безбедност Случај

Playstation 3 Акрилик Видео Конзола За Игри Безбедност Случај

DEN 183.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производ димензии : 14" x 12" x 5".Направен од јасно акрилик.Помага и штити од прашина и штета и тоа го подобрува изгледот на објектот рок.Lockable кам-брава со клуч.Слот за диск повлекување е отсечени и ви дава опција да се стави акрилик блокатор за да се покрие отворање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рев-На-Полица Дрво База Додатен Повлече Организаторот за Нови Суета Апликации w/Мека Блиску, Стандард, Природни

Вклучува : (1) Дрво додатен, (3) прилагодливи полиците со Јасно Поликарбонат шини, (6) Поликарбонат кантите �

DEN 10694.64