• Новак
LUXU Стакло Филџани Кафе Сет од 4,Голем Широк Устата Мока Топли Пијалаци Чаши (14oz),Јасно Еспресо Шолја, со Рачка,Lead-Free Пиење Стакло,Совршен за Млеко,Cappuccino,Топло Чоколад?

LUXU Стакло Филџани Кафе Сет од 4,Голем Широк Устата Мока Топли Пијалаци Чаши (14oz),Јасно Еспресо Шолја, со

DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка

Така што може да биде безбедно да се користи во dishwashers,микробрановите и фрижидери,потрајни да застане на секојдневна употреба.Во исто време,голем капацитет на 14 унци ви дава голема доволно простор да се меша и натпревар со млеко и шеќер во прав.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СТАКЛО : Модерен кафе кригла подароци сет,овие чаши се кристално јасни,мала тежина и совршена големина.Широката уста дизајн е лесно да се чисти и здрав се справи со не е лесно да се откажат,лесно да се сфати.УНИКАТНА ИЗРАБОТКА : Модерен минималистички транспарентен кафе зборува очила рака разнесени и интегрирани,мазна површина без зглобовите.Така што може да биде безбедно да се користи во dishwashers,микробрановите и фрижидери,потрајни да застане на секојдневна употреба.Може да се користи за Capucinno чаши,Lungo чаши,Macchiato,Млеко,Еспресо шолја,Demitasse чаши,Чај,Пијалак,Пиење Очила,Пива,Топло Чоколадо,Mulled Јаболковина и Сок,Совршен за топли и ладни Пијалоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16

Мажите Секојдневен Поло Маица Т Кошули се Водат Долги Ракави Мускулите Tee Тенок Одговара Облечи Кошули Копчето

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.мажите јакна црвено палто спортски одго�

DEN 551.76