• Новак
Cabilock 3 Метри, од не ' Рѓосувачки Челик Топката Синџири Ѓердан со 10pcs Конектори Clasps Прилагодливи Повлече Синџир Мушка Beaded Ролери Синџир за Ѓердан Изработка на Накит

Cabilock 3 Метри, од не ' Рѓосувачки Челик Топката Синџири Ѓердан со 10pcs Конектори Clasps Прилагодливи Повлече

DEN 182.16

Достапност
Достапно за нарачка

- Овие мушка топката метални синџири можат да бидат прилагодливи, едноставно се намали помеѓу топки со ножици да се направи вашата посакувана должина, што е погодно. - Главно се користи во фан синџир extender, high таванот светлина тела, на таванот за вентилација, завеса патентите и куче ознаки, шише капаче pendant ѓердани, DIY занает создавање, итн.- Овие се совршени за создавање на вашата сопствена клучни синџири, Прилагодлив во должина - едноставно се намали помеѓу топки со ножици за да одговара на вашиот посакуваната должина. - Овие мушка топката метални синџир се направени од метал со никел позлатен, тотално без штета на кожата, тешки и не е лесно да, топката мушка се во униформа големина и со мазна површина, удобно да го допре.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик. - Многу лесен за чување, топката мушка синџир во тек, и Топката Синџири може да се намали за било должината вас!.- Многу лесен за чување, топката мушка синџир во тек, и Топката Синџири може да се намали за било должината вас!Пакет Вклучувајќи 1 x 3 Метри Должина Топката Синџир 10 x Појавување на Конекторот.- Овие се совршени за создавање на вашата сопствена клучни синџири, Прилагодлив во должина - едноставно се намали помеѓу топки со ножици за да одговара на вашиот посакуваната должина.- Главно се користи во фан синџир extender, high таванот светлина тела, на таванот за вентилација, завеса патентите и куче ознаки, шише капаче pendant ѓердани, DIY занает создавање, итн.Опис на Овие топката метални синџири може да се примени за куче ознака синџири, beaded синџири, трговија на големо накит синџири, значка синџири, се повлече низа, и други DIY деца занает креирање, а исто така се погодни за шише капаче pendant ѓердан, и многу други апликации!Карактеристики - Димензии : 3 метри во должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD Симпатична Дизајн Пластични Облека Кошула Закачалка, Симпатична Убава Бела Сива Љубов Срцето Шамија долна

Заврши функции : удобен и модерен, лесно складирање на долна облека, бања крпи и други материјали, мала г�

DEN 3032.16

Мажите Секојдневен Поло Маица Т Кошули се Водат Долги Ракави Мускулите Tee Тенок Одговара Облечи Кошули Копчето

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.мажите јакна црвено палто спортски одго�

DEN 551.76