• Новак
LD Компатибилен ПОС Лента Кертриџ Замена за Epson РКЕ-38B (Црна, 6-Pack)

LD Компатибилен ПОС Лента Кертриџ Замена за Epson РКЕ-38B (Црна, 6-Pack)

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

За Употреба во : РКЕ-34, РКЕ-38 ТМ-300 A, ТМ-300 B, ТМ-300 C, ТМ-300 D, ТМ-U200, ТМ-U200 A, ТМ-U200 B, ТМ-U200 D, ТМ-U210 A, ТМ-U210 AR, ТМ-U210 B, ТМ-U210 D.За Употреба Во : ТМ-U220, ТМ-U230, ТМ-U280, ТМ-U300, ТМ-U300 A, ТМ-U300 B, ТМ-U300 C, ТМ-U300 D, ТМ-U325, ТМ-U370, ТМ-U375. 100% Задоволството & ДОЖИВОТНА Гаранција.Употребата на соодветна замена касети и резерви не празнина вашиот принтери гаранција.Сите LD компатибилни и remanufactured касети се квалитетни тестирани за да се обезбеди долготрајна употреба и храбар, живописни печати на секоја страница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52