• Новак
Dorman 56567 Патникот Страна на Вратата Огледало Стакло за Одберете Nissan Модели

Dorman 56567 Патникот Страна на Вратата Огледало Стакло за Одберете Nissan Модели

DEN 1063.20

Достапност
Достапно за нарачка

Директна замена - оваа врата огледало стакло е направен да одговара на оригиналот огледало стакло за посебни возила.Лесна дизајн - прецизно да се намали за да одговара на обликот и изгледот на фабриката за стакло.Економично решение - замена само на скршено огледало стакло наместо на целата огледало собранието.Лесна инсталација - го следи едноставен чекор-по-чекор постапка да се разменуваат на постојните стакло.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Разбиена огледало стакло?Оваа врата огледало стакло е прецизност-конструиран за да одговара на оригиналот вратата огледало стакло на специфични возило години, го прави и модели за едноставен и постојан замена работа.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Nissan Непријателските : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015].

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат