• Новак
Шопинг Кошеви Blue Пластика 17L x 12W x 8D 6 парче Сет

Шопинг Кошеви Blue Пластика 17L x 12W x 8D 6 парче Сет

DEN 1860.72

Достапност
Достапно за нарачка

17 x 12 x 8 (L x W x L) големина е совршена за клиенти лесно да се носат уште има простор за многу производи.Се квалификуваат за заштеда на пари количина цена.Жица рачка е силна и лесно да се одржи.Пластични шопинг кошеви се 17 x 12 x 8 (L x W x D).Овие carryalls имаат силна жица рачка дека поклопецот за да се ублажи во складирање и редење.Оваа група може да се користи со факултативниот стојат (се продава одделно) и се става во текот на вашата продавница како дополнителна погодност за вашите клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Секојдневен Поло Маица Т Кошули се Водат Долги Ракави Мускулите Tee Тенок Одговара Облечи Кошули Копчето

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.мажите јакна црвено палто спортски одго�

DEN 551.76